בתיכון יש"י ערכו פעילות ערכית בנושא השואה והגבורה

לציון יום השואה והגבורה שחל השבוע קיים תיכון יש"י בחדרה לאורך כל ימות השבוע פעילות חינוכית בנושא זה. תלמידי כיתות י, הלומדים השנה על אמונה בזמן משבר, קיימו פעילות סביב הנושא לכלל תלמידי בית הספר. כמו כן, נערכה פעילות על הנושא החינוכי שנקבע השנה על ידי "יד ושם" – "מסילות אל האבדון". בתיכון יש"י לקחו זאת אל המקום של האמונה, שדווקא בזמנים של קושי וסבל – האמונה גדלה.

מנהלת בית הספר, חגית אביר, אומרת: "התלמידים חוו השבוע חוויה ערכית ועמוקה סביב נושא השואה והגבורה. הם קבלו את ההזדמנות לחשוב באופן מעשי איך בזמן משבר כל כך קשה ועמוק ניתן לצמוח לאמונה. הם הבינו שכאשר יש משבר חשוב מאוד לחשוב גם על התקווה, ומכאן לנסות ולצמוח. לאחר השואה- באה התקומה".

הרב בן ציון נורדמן, מנכ"ל רשת החינוך "מדעים ויהדות", שתיכון יש"י נמצא בבעלותה, שיבח את הצוות החינוכי על המסרים החשובים והערכיים שהועברו השבוע לתלמידים. כמו כן, הודה הרב נורדמן לתלמידי כיתות י' על הפעילות החינוכית, שהעבירו לכלל תלמידי בית הספר.

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

עוד כתבות

שביעי של פסח

נחשון הראשון ורבי עקיבא האחרון אנו עומדים בערב חג "שביעי של פסח"   לגבי היום הראשון של פסח – אנו יודעים היטב שבאותו הלילה "ליל שימורים"

בהובלת הרב בן ציון נורדמן:

פעילות חסרת תקדים לקראת חג הפסח לרווחת הציבור. לקראת חג הפסח הוביל יו"ר מועצת העיר חדרה, הרב בן ציון נורדמן, חלוקה רחבת היקף של מנות

שבת חג הפסח

חללית, דרשת שבת הגדול   וארבע כוסות . בעת כתיבת שורות אלו קיבלנו עוד מסר מאיתן סטיבה שעזב בתחילת השבוע את כדור הארץ אל החלל בחללית

תרומה לפדיון כפרות